O Motelu

Motel  S5 * * *  znajduje się w miejscowości Zbrachlin, województwo kujawsko-pomorskie, powiat świecki, gmina Pruszcz. Jest usytuowany przy drodze krajowej nr 5 (projektowana S5), między Bydgoszczą, a Świeciem nad Wisłą. Do Bydgoszczy są zaledwie 23 km do Świecia 12km, a do autostrady A1 - węzeł Nowe Marzy dzieli nas odległość 20km. 

Motel został zaprojektowany i wybudowany w 2015 roku z myślą o klientach ceniących sobie nowoczesność i funkcjonalność przy jednoczesnym zapewnieniu intymnej i przyjaznej atmosfery. Wszystkie wnętrza zostały urządzone z materiałów o najwyższej jakości, które dają wysoki komfort użytkowania. W Grudniu 2015 roku Marszałek województwa kujawsko-pomorskiego przyznał kategorię  Motelu 3 * * * gwiazdkowego.

W trosce o dobre samopoczucie naszych Gości polecamy skorzystanie z bezpłatnego jacuzzi oraz sauny suchej i infrared. 

Oprócz noclegów umożliwiamy organizację grupowych spotkań i szkoleń do 20 osób w klimatyzowanym pomieszczeniu z udostępnieniem ekranu i rzutnika.

Na terenie obiektu znajduje się restauracja, stacja paliw, okręgowa stacja diagnostyczna, myjnia samochodowa do 3,5t, duży ogrodzony parking, a dodatkową atrakcją jest mini ZOO. 

Motel S5 * * * dysponuje 10 pokojami dla klientów. Doba w motelu trwa od 14.00 do 11.00 dnia następnego z możliwością przedłużenia. Śniadanie podajemy w Restauracji S5 obok motelu od godziny 7.00 do 11.00 w formie bufetu szwedzkiego.

DLA GOŚCI Z ZEWNĄTRZ istnieje możliwość skorzystania z sauny i jacuzzi - o d p ł a t n i e.